כסאות אודיטוריום

חברת אורחה היא אחת היצרניות המובילות בישראל ביצירת ואספקת כסאות אודיטוריום. עם ניסיון מאז 1992, אנו מספקים מוצר איכותי למוסדות בכל רחבי הארץ כמו למשל רשת בתי הספר אורט,  אוניברסיטת חיפה, החברה למתנס"ים ועוד. הכיסאות, כאמור, מתוכננים ומיוצרים במפעל שלנו בהתאם לדרישות וצרכי הלקוח. אנו אחראים על מאות פרויקטים שבוצעו בהצלחה ולשביעות רצונות של לקוחות רבים ברחבי הארץ.

כסאות אודיטוריום

כסאות אודיטוריום

שירות לכל סוגי המבנים והמוסדות

בעת התקנת כיסאות אודיטוריום, אנו עומדים לא אחת בפני אתגרים שונים הקשורים למבנה ולמטרה זו נדרשת מחשבה שונה והתאמה ייחודית של הכסאות כך שאף מיקום של אף כיסא לא יהיה מבוטל או חסר ערך. אנו מתכננים זאת מראש ולא תוך כדי עבודה ומייצרים את הכיסאות במפעל שלנו בצורה מדויקת במחשבה על כל פרט קטן.

החלפת כסאות אודיטוריום

בישראל ניתן למצוא אודיטוריומים במוסדות שונים בהם מותקנים כסאות ישנים ואפילו לא נוחים. כלומר כסאות פגומים שהזמן השאיר עליו את סימניו. לאורך השנים, היינו אחראים על החלפת כסאות אודיטוריום מיושנים בכסאות יעילים לישיבה ממושכת.

שיתוף פעולה להצלחת הפרויקט

השירותים שלנו נדרשים במקרים רבים במסגרת שיפוץ אולמות או בניית אולמות. כדי שהפרויקט יעבור בצורה חלקה ומהירה ישנה חשיבות עליונה לשיתוף פעולה עם ספקים אחרים, כמו קבלני שיפוצים, מעצבים ואדריכלים. אנו משתפים פעולה בצורה מוצלחת עם כל הספקים שעובדים במקביל אלינו על הפרויקט.

פירוק ופינוי כסאות ישנים

אנו יכולים להיות אחראים גם אל פירוק ופינוי כסאות ישנים כאשר אנו מוזמנים לבצע התקנת כסאות אודיטוריום. אנו מקפידים לעשות זאת בצורה זהירה על מנת שלא להסב נזק למבנה. אנו כאן למענכם בכדי לבצע את התהליך הזה בצורה חלקה ויעילה. במידה ובמהלך ההתקנה מתעוררים אצל הלקוח צרכים חדשים ונדרשים שינויים בהתאם לכך –  אנו מטפלים גם בנושא זה, כי לא תמיד אפשר לצפות הכל מראש.

תכנון מחדש להשגת תועלת מרבית

במקרים רבים בהם יש צורך לבצע פינוי לפני שמתקינים כסאות אודיטוריום, אנו מתכננים מחדש את מיקום הכיסאות לפי בקשת הלקוח על מנת לייעל את הישיבה. אנו מגישים תכנון הנעשה בתוכנת אוטוקאד לפני שאנו מוציאים את הפרויקט לפועל על מנת לענות על צרכי הלקוח, כמו גם להציע ללקוח את התכנון שאנו רואים אותו כאידיאלי בהתאם למבנה כך שיהיה הרבה יותר טוב מהתכנון הקודם.

בקרת איכות

בין אם מדובר בפרויקט הכולל 500 כסאות או פרויקט הכולל מעל 1000 כסאות, אנו מקפידים על בקרת איכות החל מהרגע שהכיסא הראשון יוצא מהמפעל שלנו, דרך העבודות הראשוניות של התקנת כסאות אודיטוריום במקום ועד להתקנת הכיסא האחרון.

התאמה לתקציב הלקוח

אנו מודעים לכך שללקוחות שונים ישנם תקציבים שונים. לכן אנו מספקים שירות בהתאם לתקציב הלקוח על מנת שהוא ינוצל בצורה הטובה והיעילה ביותר.

שירות לקוחות איכותי לאורך כל הדרך

מרגע ההזמנה ועד לאחר ההתקנה, אנו מספקים שירות לקוחות איכותי לצרכי הלקוחות שלנו. אנו נשמח לענות לכם על כל שאלה כולל מתן טיפים כיצד לתחזק ולנקות בצורה נכונה כיסאות אודיטוריום על מנת שהם ישמרו לאורך שנים. אתם מוזמנים לקרוא את ההמלצות על השירות של אורחה ולהתרשם.

הסטנדרטים שלנו בנושא יצור והתקנת כסאות אודיטוריום:

  • התחייבות בעמידה בלוח הזמנים.
  • הקפדה על הפרטים הקטנים.
  • תכנון מדויק לצרכי ודרישות הלקוח.
  • מוצר באיכות גבוהה מאוד.