כסאות תיאטרון

מאז שנת 1992, חברת אורחה מייצרת ומספקת כסאות תיאטרון למאות מוסדות הזקוקים לכך. מעגל הלקוחות המרוצים שלנו רק הולך ומתרחב. בין הלקוחות שלנו ניתן למצוא את מכון וייצמן, תיאטרון חולון, בית החיל בתל אביב ועוד. להזמנות, ייעוץ או כל שאלה בנושא –  ניתן להשאיר פרטים באתר או ליצור קשר טלפוני.

כסאות תיאטרון

כסאות תיאטרון

החלפת כסאות תיאטרון ישנים בחדשים

ישנם אולמות ואודיטוריומים העוברים שידרוג ממעבר מכסאות עץ לכסאות תיאטרון. כאשר מדובר באזורים לישיבה ממשוכת, כסאות מרופדים הם פתרון הרבה יותר יעיל. אנו מספקים לא רק שירות התקנת כיסאות תיאטרון אלא גם פירוק ופינוי הכסאות הישנים ללא הסבת נזק למבנה ותוך כדי הקפדה על עבודה יסודית ואפקטיבית. הכוונה היא גם לתכנון מחדש, כלומר ייעול, של אופן הישיבה בהתאם למבנה וצרכי הלקוח.

עומדים בפני כל אתגר ומכשול

התקנת כסאות תיאטרון יכולה להיות עבודה מאתגרת. לא אחת אנו נתקלים באתגרים שונים ומשונים ולא נחים עד שאנו פותרים אותם בהצלחה. אנו מקפידים על כך שלא רק כל כיסא יעבור בקרת איכות ויעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר, אלא גם שכל מיקום של כיסא ינוצל בצורה הטובה ביותר כך שלא ייווצרו מחסומים ומכשולים שיהפכו אותו לחסר תועלת.

תוצרת כחול לבן

כאמור, אנו מייצרים את כסאות תיאטרון ואודיטוריום במפעל שלנו, כך שחברת אורחה לא רק אחרית להתקנה ותכנון הישיבה אלא גם ליצור עצמו. זה מה שמאפשר לנו לתפור את הכיסאות בהתאם לצרכי הלקוח ולשביעות רצונו.

עם האצבע על הדופק

על מנת לבצע התקנה מועילה של כסאות תיאטרון יש לתכנן זאת עד לפרט הקטן ביותר. אולם לפעמים מתעוררים צרכים חדשים אצל הלקוח, ואנו עושים את הכל על מנת לבצע שינויים על הדרך. זהו אתגר שאנו תמיד עוברים אותו בהצלחה רבה.

שיתופי פעולה מוצלחים עם ספקים נוספים

חלק בלתי נפרד מהצלחת כל פרויקט היא עבודת צוות ושיתופי פעולה מוצלחים עם גורמים הקשורים לשיפוץ או בניית אולם. אנו משתפים פעולה בצורה מוצלחת עם אדריכלים, קבלני שיפוצים וגם מעצבי פנים כי טובת הלקוח עומדת לנגד עיננו.

מוצר איכותי למרות שימוש אינטנסיבי

כסאות התיאטרון של אורחה הינם איכותיים מאוד. הם נועדו לשימוש ממושך ואינטנסיבי ולכן הם עמידים בפני תקלות במשך זמן רב. אם מדובר באולם שנעשה בו שימוש לאורך כל היום או רק כמה פעמים במלך השבוע, עם כסאות התיאטרון של אורחה אתם יכולים להיות רגועים.

על מה אנו מקפידים:

תודעת שירות גבוהה – שירות לקוחות שיגרום לכם להרגיש כמו בבית החל משלב ההזמנה ועד למענה הנדרש בנוגע לכיסאות תיאטרון גם אחרי שהאולם נפתח לקהל.

מוצר איכותי שעבר בקרת איכות – כסאות נוחים לישיבה ממושכת. אנו מקפידים לבדוק כל כיסא וכיסא שיוצא מהמפעל שלנו.

עמידה בלוח זמנים – בהתאם לגודל וסוג פרויקט כסאות תיאטרון אנו נבנה לו"ז מסודר ומפורט תוך כדי התחייבות לעמוד בו. אנו מודעים עד כמה זמנכם חשוב.