נוחות, עבודה יעילה ותודעת שירות גבוהה מאפיינים את חברת אורחה מאז שנת הקמתה ב 1992. אנו מספקים כורסאות אודיטוריום למוסדות מוכרים בכל רחבי הארץ כמו מוסדות לימודים, מתנ"סים ותאטראות. כמו כן, אנו אחראים על ייצור כסאות אודיטוריום במפעל שלנו תוך כדי הקפדה על בקרת איכות גבוהה. לפרטים נוספים, מידע לגבי מחירים והזמנות, אתם מוזמנים להשאיר פרטים באתר או ליצור אתנו קשר בכל דרך אחרת אשר נוחה לכם.

 

כורסאות אודיטוריום

כורסאות אודיטוריום

 

 

 

 

 

 

 

 

איתכם משלב התכנון ועד אחרי פתיחת האולם לקהל

אנו עומדים לרשותכם לאורך כל שלבי הפרויקט:

  • תכנון בין אם מדובר בפרויקט חדש לגמרי הכולל התקנת כורסאות אודיטוריום ובין אם מדובר בפרויקט של החלפת כסאות ישנים והתקנת חדשים, אנו נתחיל בתכון שבהתאם לצרכים שלכם והמבנה. אנו יכולים להיות אחראים גם על פירוק הכיסאות הישנים ולא רק על התקנת החדשים. אנו נתכנן את מיקום הכיסאות ונציג לכם הכל בסרטון. המטרה שלו היא להגיע ליעילות מקסימלית בתהליך התכנון כל שאף כיסא שיותקן לא יהיה מיותר.

 

  • ייצור כורסאות אודיטוריום – אנו מייצרים כסאות ברמה גבוהה בהתאם לתקציב הלקוח. הכיסאות יכולים לכלול ריפוד חלקי, כלומר רק במקומות הנדרשים או ריפוד בשטחים גדולים יותר. מחיר כסאות אודיטוריום אצלנו נע בין 600-1200 ₪ לכיסא תוך כדי הקפדה על יצור ברמה גבוהה שתחזיק מעמד לאורך שנים גם בשימוש יומיומי.

 

  • התקנה – אנו מתחייבים לקבוע לו"ז מסודר לפרויקט ולעמוד בזמנים. בזמן תהליך ההתקנה, לא אחת יש צורך לבצע שינויים בעקבות דרישות שצצות מצד הלקוח תוך כדי העשייה. אנו עומדים בפני האתגר הזה גם אם הוא נולד בשלב ההתקנה ומשתפים פעולה בצורה מוצלחת עם אדריכלים, מעצבי פנים וקבלני שיפוצים. הכל במטרה שהפרויקט יצליח על הצד הטוב ביותר.

 

  • אתכם גם לאחר שהאולם נפתח – זקוקים לעצות בנוגע לניקוי כסאות אודיטוריום, זקוקים לייעוץ ומידע לגבי תחזוקת כסאות תיאטרון? אנו אתכם לאורך כל הדרך. נשמח לייעץ לכם לטובת תחזוקה ושימוש נכון.

 

מדוע כדאי לכם לבחור דווקא באורחה?

כאמור אנו לא רק מוכרים כורסאות אודיטוריום אלא אחראים על היצור שלהם כך שאתם מקבלים הכל במקום אחד בהתאם לצרכים שלכם. אורחה היא חברה וותיקה שפועלת מאז 1992 ולכן יש לנו ניסיון רב בעובדה בכל התנאים. הוותק שלנו מאפשר לנו לפתור אתגרים ובעיות בקלות רבה כדי לספק ללקוחות שלנו את הפרויקט בצורה המוצלחת ביותר. בין הלקוחות שלנו נמנים: החברה למתנסים, תיאטרון ירושלים, עירית ת"א ועוד. אתם מוזמנים לקרוא את ההמלצות ממגוון הלקוחות שלנו. כמו כן, ניתן לתאם פגישות במקומות שבהם התקנו כיסאות תיאטרון או אודיטוריום על מנת לראות במו עיניכם את איכות המוצר. כדאי לבדוק לא רק מקומות חדשים אלא גם ישנים. כך יהיה באפשרותכם לבדוק  איך המוצר נראה לאחר שימוש רב.